Okna VEKA Szczecin

Galeria Stolarki ze Szczecina to nie tylko doświadczony dystrybutor wysokiej jakości produktów firmy Urzędowski. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, nasz asortyment wzbogaciliśmy o solidne i wytrzymałe okna marki VEKA, które odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi, a przy tym prezentują się niezwykle estetycznie.
Warto wiedzieć, że systemy profili, które są wykorzystywane do produkcji okien VEKA, już w standardowych wersjach cechują się znakomitymi współczynnikami przenikania ciepła. W zestawieniu z nowoczesnym oszkleniem pozwalają uzyskać wysokiej jakości produkty energooszczędne, umożliwiając obniżenie kosztów ogrzewania oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Polecamy również okna drewniane


Kilka słów o firmie VEKA

Przedsiębiorstwo VEKA działa na polskim rynku od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku, od początku swojej działalności stawiając na rozwój najwyższej jakości produktów znajdujących uznanie zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Na chwilę obecną VEKA jest partnerem handlowym dla kilkuset firm w kraju, a także dla licznego grona kontrahentów poza granicami Polski. Korzystanie z najnowocześniejszych technologii, stawianie na wyselekcjonowane materiały, a także dbałość o środowisko – to wszystko sprawia, że okna tej marki nieustannie od lat spotykają się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów.

Rozległy świat profili VEKA

Dzięki bogatej i niezwykle różnorodnej gamie profili okiennych w asortymencie VEKA można znaleźć rozwiązanie praktycznie na każdą okoliczność. Bez względu na to, czy jesteś inwestorem poszukującym stolarki do nowego budynku jednorodzinnego, czy właścicielem obiektu komercyjnego, w ofercie firmy z całą pewnością znajdziesz wyroby, które spełnią Twoje wymagania.
Podstawowe systemy profili okiennych VEKA:

  • ARTLINE
  • ALPHALINE
  • EFFECTLINE
  • PERFECTLINE
  • SOFTLINE
  • VEKA SPECTRAL

Szczecin okna Veka

Veka Artline 

Ultra nowoczesny 6 komorowy system o gebokości zabudowy 82 mm wyróżnia się niemal niewidocznymi z zewnątrz ramami po wbudowaniu okna w warstwę izolacji, ponieważ skrzydło ukryte jest za ościeżnicą.

Veka okna Szczecin

Veka Alphaline

Alphaline to 90 mm system z 6 komorami i potrójny układ uszczelek, który zapewnia ochrone cieplną na najwyższym poziomie. Dodatkowo zastosowanie wkładki termicznej zwiększa maksymalnie izolacyjność cieplną.

Okna Veka Szczecin kolory

Veka Perfectline

Veka Perfectline to klasyczny 5 komorowy system o szerokości 70 mm dostępny w wersji Standard, Oval oraz Swing .Dlaczego warto wybrać okna z profili VEKA?

Wszystkie profile okienne producenta zgodnie z normą PN-EN 12608 są zaliczane do najwyższej klasy A. Dzięki starannie opracowanym parametrom zapewniają optymalną ochronę użytkownikom budynków przed hałasem i chłodem, równocześnie sprawiając, że okna są niebywale trwałe i wytrzymałe.
Ogromna, rozbudowana różnorodność wariantów wzorniczych i kolorystycznych, a także wzajemnych kombinacji daje wręcz nieograniczone możliwości projektowe.
Jeśli chcesz zakupić okna VEKA, ale nie do końca wiesz, w który system profili zainwestować, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego odwiedzenia Galerii Stolarki w Szczecinie. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze produktów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.