Okna drewniano aluminiowe Szczecin

W zakres naszej oferty wchodzi szeroki wybór stolarki okiennej stanowiącej doskonałe połączenie trwałości aluminium z walorami estetycznymi drewna. Wysokie parametry techniczne, a także wyjątkowa precyzja wykonania, z dbałością o najmniejsze detale sprawia, że oferowane przez nas wyroby mogą stanowić znakomity wybór nawet dla najbardziej wymagających inwestorów.


Co warto wiedzieć o oknach drewniano aluminiowych?

Dostępne w naszej ofercie okna drewniano-aluminiowe to produkty cechujące się konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości drewna klejonego, przykrytego od zewnętrznej strony specjalną nakładką z aluminium. Między warstwą aluminiową a powierzchnią drewnianą znajduje się opcjonalnie warstwa z pianki izolacyjnej.
Profil okna drewniano aluminiowego może mieć różną głębokość – w zależności od modelu możemy zaproponować stolarkę, której profil wynosi od 68 do 88 milimetrów. Im głębsza rama, tym grubszy wkład szybowy można zamontować, a co za tym idzie, uzyskać lepsze parametry izolacyjne.


Jakie okna drewniano aluminiowe oferujemy?

Działając jako doświadczony dystrybutor znanej i cenionej na rynku marki Urzędowski, możemy zaproponować szeroką gamę okien drewniano aluminiowych. Są one dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu bez trudu można je dopasować zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i do obiektów wznoszonych tradycyjnie.
W naszej ofercie można znaleźć okna drewniano aluminiowe o następujących profilach:

  • ALU ORO 88 mm – z pakietem szybowym o współczynniku Ug wynoszącym 0,5 W/m K
  • ALU ORO 68 mm – z pakietem szybowym, którego współczynnik Ug wynosi 0,5 W/m K
  • ALU 68 mm – z pakietem szybowym o współczynniku Ug równającym się 1,0 W/m K

okna drewniano aluminiowe Alu Oro 88 mm

Alu Oro 88 mm

Design Quadrat, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 88 mm, 
 Pakiet Ug=0,5 W/m K  
 Drewno dąb, meranti lub sosna

okna drewniano aluminiowe Alu Oro 68 mm

Alu Oro 68 mm

Design Quadrat FB, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 68 mm
 Pakiet Ug=0,5 W/m K
 Drewno dąb, meranti lub sosna

okna drewniano aluminiowe Alu 68 mm

Alu 68 mm

Design Quadrat, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 68 mm
 Pakiet Ug=1,0 W/m K
 Drewno dąb, meranti lub sosna

Do produkcji okien jest wykorzystywane wyłącznie wysokogatunkowe aluminium, a także gatunki drewna o najlepszych właściwościach, takie jak dąb, meranti lub sosna. Starannie wyselekcjonowane drewno w połączeniu z zastosowaniem odpowiednich profili aluminiowych zapewnia oknom doskonałe parametry izolacji akustycznej, termicznej oraz gwarantuje bardzo dobre zabezpieczenie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.


Indywidualne rozwiązania

Do każdego budynku można dobrać indywidualne oraz spersonalizowane produkty, o konkretnych parametrach użytkowych oraz estetycznych. Jeśli poszukujesz pomocy w doborze odpowiednich okien, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia Galerii Stolarki w Szczecinie. Poza szeroką gamą produktów wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.